Śledź nas na:Aborcja: Rzeźnik Naszych Dzieci?

Co mogłoby być bardziej moralnie karygodne i przerażające, niż morderstwo dziecka przez jego rodziców? I dlaczego taki akt kiedykolwiek miałby być legalny, chyba, że w społeczeństwie, gdzie kwitną udogodnienia i niemoralność, podczas gdy rozsądek i Natura są tłumione i "wykrwawione" na śmierć pod nazwą "wybór", który nie istnieje.

Jest to prawdopodobnie dla wielu z nas oczywiste, że aborcja jest jedynie przejawem coraz bardziej narastających problemów trapiących obecnie nasz świat, a problemy te są związane niewątpliwie z innymi obrzydliwymi wypaczeniami szerzącym się w moralności ludzi: zepsuciem i zbrodnią gwałtu na naturze, mięsożerstwem, eksploatowaniem zwierząt, seksizmem... W usiłowaniu edukacji tych, którzy nie zgadzają się z nami i pomocy we wzmocnieniu tych, którzy ten wysiłek robią, przedstawiamy prawdę o aborcji, która jest la nas nowoczesnym holokaustem rodziców mordujących własne potomstwo.

Dziecko staje się człowiekiem w czasie poczęcia, nie wcześniej, nie później. Jest to jedyny punkt, w którym życie mogłoby się zacząć. Co czyni nas ludźmi? Co różni mnie od Ciebie, co daje nam osobowość, indywidualność, cechy i charaktery, które będą rozwijać się i dojrzewać podczas naszego życia? Stajemy się człowiekiem od poczęcia, nie od trzeciego trymestru, nie od narodzin, ale tylko od poczęcia. Kiedy nitki DNA formują się i rozwijają się chromosomy, kształtują unikalną, jedyną w swoim rodzaju indywidualność przez połączenie plemnika i komórki jajowej. Odziedziczony genotyp charakteryzuje każdego człowieka od czasu jego poczęcia, wraz z chromosomami, które rozkładają się w mapę genetyczną na całe życie. Nie jest to zwyczajny "zlepek" komórek, jak to sugerują niektórzy, próbując zatrzeć jego prawdziwą tożsamość i wartość. Nauka obala tę doktrynę. W organizmie znajdują się dwa rodzaje komórek, pierwsze z nich i bez porównania najliczniejsze, to komórki somatyczne, które kształtują kości, włosy, skórę, mięśnie itd. Drugą i rzadszą grupą są komórki płciowe. Są one bardziej skomplikowane i tajemnicze niż tamte, jak wiemy, są one początkiem życia. Produkują one komórki somatyczne, by powstała istota o wielkiej indywidualności i wartości, co ma miejsce z chwilą zapłodnienia, kiedy to plemnik i komórka jajowa spotykają się, aby stworzyć całą sieć DNA. Czy istota ta może przetrwać zdana tylko na siebie, czy może czuć ból, czy ma dostatecznie rozwinięte organy? Posiada całą informację genetyczną, aby przeżyć. Od momentu poczęcia, nowy człowiek jest materialny, jest to naukowym faktem, nie jakimś religijnym zabobonem. Nawet większość lekarzy zgadza się z tym, że to jest życie, to jest dziecko. Jeśli uważasz, że jest w porządku przerwać życie dziecka, ponieważ jest ono po prostu młode, całkowicie przymykasz oczy na znaczenie życia. Bycie człowiekiem niesie ze sobą prawa, które należą się wszystkim czującym istotom i te prawa nie pojawiają się wówczas, kiedy dziecko staje się "wartościowym" przez osiągnięcie Twoich parametrów. Kiedy zaczyna się życie, posiada ono prawa od samego początku.

Aborcja jest ucieczką dla tych, których słabości prowadzą do seksualnej dewiacji i ewentualnie do niechcianej ciąży. Karę powinni ponosić rodzice, nie dziecko. Jest to po prostu naturalny produkt ich stosunku seksualnego. Zabicie dziecka byłoby niesprawiedliwością w stosunku do niego jak i wobec sił natury tego świata. Jeśli nie chcesz mieć dziecka, w pierwszej kolejności nie uprawiaj seksu, stosuj środki antykoncepcyjne. Masz wybór! Tak się nieszczęśliwie zdarza, że niektóre kobiety zachodzą w ciążę w wyniku gwałtu, ale nie pozwól, aby pro- aborcjonistyczne liczby oszukały Cię, tylko mniej niż 1 % wszystkich aborcji jest końcowym rezultatem gwałtu. Faktem jest, że większość kobiet nie zachodzi w ciążę po gwałcie, a nawet ciało kobiety próbuje zablokować się przed zajściem w ciążę. Nie można spowodować, aby wszystkie wspomnienia tego okropnego aktu zostały oczyszczone przez śmierć dziecka, które jest niewinnym następstwem tej sytuacji. Nie można go obwiniać. Aborcja nawet w przypadku gwałtu jest złym wyjściem.

Dziecko jest odrębną istotą w obrębie kobiecego ciała i dlatego kobieta nie powinna mieć kontroli nad jego życiem. Faktem jest, że podtrzymuje ona jego życie, ale co z tego? Czy fakt utrzymywania dziecka przy życiu oznacza, że kobieta powinna mieć prawo do zabicia go? Jeśli tak, wówczas powinna być także zdolna by zamordować swoje dziecko długo po tym, jak je urodzi. Ponieważ dziecko umarłoby bez mleka matki, więc to ona trzyma je przy życiu. Jednak dziecko mogłoby być karmione przez inną kobietę (chociaż obce mleko ustępuje mleku matki), lub sztucznie; dziecko mogłoby być także poczęte sztucznie i przechodzić proces inkubacji wewnątrz maszyny, aż do jego "urodzin"- w takich przypadkach rzeczywiście matka w ogóle nie jest potrzebna. Jest to oczywiście totalnie nienaturalne, ale ważne ze względu na argument, który ukazuje fakt, że matka rzeczywiście nie ma prawa do uśmiercania dziecka, ponieważ je nosi. Matka dostarcza dziecku pokarm, gdyż ono nie jest w stanie samo sobie go zapewnić, nie ma innej zależności. Dzieci, niektórzy opóźnieni w rozwoju ludzie i wiele osób starych są niezdolnymi opiekować się sobą, lub zadbać o pokarm, więc ich także powinno się zabijać? Oczywiście nie.

Niepodważalne jest to, że płód jest żywą istotą, jeśli myślisz inaczej spójrz na sonogram poronionego płodu. Kiedy zrozumiesz, że nienarodzone dziecko jest żywe, zastanowisz się dlaczego nie doceniałeś go jako istoty wartej życia. Jeśli uważasz je za nie wartościowe, ponieważ jest nienarodzone, to osądzasz jego wartość pod względem wieku, co jest totalnie nie do przyjęcia, ponieważ wiek nie jest w żadnej mierze wskaźnikiem czyjejś wartości. Jest to równoznaczne z mówieniem, że inteligencja i cechy fizyczne są podstawą naszej wartości jako indywidualnych istot. Nie ma nic, co sprawia, że jesteś ważniejszy niż inni, ponieważ jesteś bardziej rozgarnięty, rozwinięty czy starszy.

Aborcja nie powinna istnieć. Problem nie rozwiąże się sam i dlatego masowy program edukacyjny musi być zaangażowany w walkę z ignorancją dotyczącą tego tematu. Ale tak długo, jak pozostawiasz aborcję jako wyjście, to zawsze będzie to pierwszy wybór najłatwiejszej drogi. Musisz odmówić ludziom łatwego, morderczego wyjścia i tylko wtedy podejmą oni odpowiedzialny sposób postępowania z ich problemami. Program antyaborcyjny musi być szeroko dostępny i wykonany z właściwą starannością, aby dzieci, które kiedyś byłyby rozerwane na strzępy lub spalone żywcem przez aborcję, mogły rosnąć właściwie. Być może to prawda, że ilość nielegalnych aborcji wzrośnie i kobiety będą okaleczane i będą umierać, ale co z wszystkimi kobietami, które byłyby ranione i zabijane podczas legalnego zabiegu? Kto wie, ile kobiet jest okaleczonych psychicznie i fizycznie? Czy na pewno istnieje zdrowa opieka, czy jest to zdrowy i bezpieczny wybór?

Dlaczego większość kobiet, które usunęły ciążę jest przedmiotem poważnych psychicznych urazów i żałują tego, co zrobiły? Dlaczego jest tak, że wiele aborcji powoduje u kobiet fizyczne uszkodzenia, bezpłodność i czasami śmierć? Dlaczego jest tak, że legalne zabiegi są dokonywane przez lekarzy, którzy na dobrą sprawę nie mówią nic swoim pacjentkom o zabiegu, który one przechodzą i używają eufemizmu do ukrycia swoich przerażających "praktyk medycznych"? Dlaczego kobiety, które dokonują wyboru i nie chcą mieć dzieci, kończą na posiadaniu ich, kochają je i wtedy zmieniają całkowicie swoje spojrzenie na aborcję? Jeśli aborcja jest takim beztroskim wyborem dla liberalnych kobiet, dlaczego nowozelandzka feministka Daphne De Jong pisze: "Ze wszystkich rzeczy, które są robione dla kobiet, dla przystosowania się w środowisku zdominowanym przez mężczyzn, aborcja jest najgwałtowniejszym wtargnięciem w ich fizyczną i psychiczną całość... To jest głębszy i bardziej destruktywny akt niż gwałt."

Aborcja znieważa kobiecość, jest to podświadomy chwyt do zerwania z najbardziej kobiecym spełnieniem, naturalnym, silnym i poruszającym doświadczeniem, którego kobieta może być częścią. Aborcja pozbawia kobietę jej decydującej, indywidualnej, intymnej i unikalnej roli w naturalnym świecie, zdolności do poczęcia dziecka i wtedy zaspokojenia jej miłości, przywiązania i możliwości wychowywania jej dziecka. Aborcja odbiera kobiecie jej tożsamość i siłę, i pozostawia tylko pustkę i nienawiść. Masz wybór. Możesz nie mieć dzieci jeśli tego nie chcesz, jest wiele sposobów zapobiegania ciąży. Aborcja to już morderstwo.

Przemysł aborcyjny odnosi korzyści z manipulowania biednymi i zdesperowanymi kobietami. Mówi się im, że nie ma innej drogi, że aborcja to jedyne logiczne rozwiązanie. Jeśli nie chcesz dokonać aborcji lub mieć dziecka, pozostań w celibacie lub zabezpieczaj się. Kiedy decydujesz się na seks musisz zaakceptować odpowiedzialność jaka z tym się wiąże. Aborcja to nie jest proste rozwiązanie, jest lepsza droga i my musimy ją obrać.

Równie ważny aspekt tematu dotyczący aborcji, to przypadek zagrożenia życia matki lub nienarodzonego dziecka. To poważny dylemat: naszym zdaniem jedynymi ludźmi, którzy mogą decydować o wyborze są ci, których ten problem dotyczy. Życie to wartość nadrzędna, czy matka zdecyduje się dać życie dziecku poświęcając swoje, czy też ratować swoje istnienie kosztem dziecka, do kogo należy wybór? Opinia lekarza i jego wskazania opierają się na badaniach, procentach, przypadkach. Kobieta sama podejmuje decyzję i to ona wybiera życie lub śmierć swoją lub dziecka, ryzykuje wierząc, że przeżyją oboje. I aby zawsze takie problemy kończyły się happy endem, jednak znamy życie a ono bywa okrutne. Wybór należy do kobiety jedynie w tym przypadku, ponieważ nie można nikogo zmuszać do dawania życia kosztem własnego a jeżeli tak się dzieje to można to nazwać szczytem humanitaryzmu, największe poświęcenie i dar który człowiek może ofiarować człowiekowi.

 Zobacz także